طراحی و اجرای دکوراسیون خانگی

دکوراسیون داخلی منزل امروزه تبدیل به یکی از مسائل مهم برای اکثر افراد شده است ، اینکه چه ترکیب رنگی در خانه به کار بگیریم و یا از چه سبک طراحی و نورپردازی ها استفاده کنیم همه و همه زیرشاخه های طراحی دکوراسیون حرفه ای منزل است . ما به شما در این راه یاری می رسانیم تا ضمن این که آرامش و زندگی مطلوب را برای شما به منزل بیاورد، هزینه زیادی را هم برای شما در بر نداشته باشد.

 

ایجاد بستری مناسب

یکی از فضاهای مهم که بشر با آن درارتباط است خانه و یا سرپناه آن می باشد. در واقع مفهوم زنده بودن یا به عبارتی زندگی کردن را به این گونه می توان وصف نمود، هر انسان وقتی زنده است که آرامش خاطر در او وجود داشته باشد و در چهار دیواری که در آن به سر می برد با نیروهای درونی او سازگار باشد و کاملا هماهنگ با محیط زندگیش عمل کند. بنا براین گروه دکوراسیون داخلی برندفاخر با در نظر گرفتن روحیات و خلقیات کارفرمایان به طراحی فضاهای مسکونی می پردازد تا به این صورت بعد از بهره برداری کارفرما از محیط حس تعلق خاطر نسبت به فضای زندگیش داشته باشد.

 

مراحل طراحی و اجرا

کارفرمایان محترم پس از برقراری  تماس و دادن مشاوره تلفنی توسط کادر فنی گروه دکوراسیون داخلی برند فاخر، متخصصین ( طراح و مجری) به محل پروژه اعزام می گردد تا با بازدید از پروژه مناسب ترین طرح پیشنهادی خود را برمبنای روانشناسی صورت گرفته و بودجه ی در نظر گرفته شده از سوی کارفرما ، درکمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ارائه دهد.

 

سیرکولاسیون فضای مسکونی

در دکوراسیون منازل یکی از موارد مهم که باید به آن توجه نمود ، دسترسی ها می باشد. فضاهای مسکونی به سه بخش کلی تقسیم بندی می شوند.

۱-فضاهای خصوصی   ۲-فضاهای نیمه خصوصی    ۳-فضاهای عمومی

بنابراین دسترسی به فضای عمومی همچون سالن پذیرایی،  باید اولین دسترسی بعد از ورودی خانه باشد و بعد از آن نشیمن و آشپزخانه واقع شود که این دو فضا به عنوان فضاهای نیمه خصوصی مطرح می شوند و در انتها نیز اتاق های خواب که کاملا خصوصی می باشند قرار می گیرند. متاسفانه بسیاری از پلان های اولیه، سیرکلاسیون فضایی را در نظر نمی گیرند . گروه معماری برند فاخر در بازسازی بنا با تغییر دادن پلان اولیه و تبدیل آن به یک پلان مناسب ، آسودگی را برای کارفرمایان فراهم می آورد.

 

طراحی آشپزخانه

یکی از فضاهای مهم  که در دکوراسیون داخلی واحد های مسکونی حائز اهمیت است ، آشپزخانه می باشد. به عبارتی این فضا به عنوان محل کار شخص خانه دار محسوب می شود که زمان زیادی را در آن سپری می کند بنابراین طراحی اصولی و رعایت کردن قوانین تناسبات یکی از الزامات طراحی آشپزخانه است. یکی از قواعد بسیار مهم در طراحی آشپزخانه  رعایت اصل مثلث می باشد که در این اصل سینک ظرفشویی، یخچال و اجاق گاز باید به صورت مثلثی در با هم در ارتباط باشند . گروه معماری برندفاخر با رعایت اصول آشپزخانه ، آشپزخانه ی زیبا و در عین حال کارآمد برایتان طراحی خواهد نمود.

.