طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

ما بر این باوریم که محل کار شما بایستی فضایی جذاب و پذیرای همگان باشد. فضایی که بتواند با افرادی که برای شما اهمیت ویژه ای دارند ارتباط برقرار کند. ما به شما کمک میکنیم که این رویا با دکورهایی که هم برای شما معنا و مفهوم دارند و هم به شیوه ای منسجم و کاربردی نشان دهنده شخصیت شما هستند به واقعیت تبدیل شود.

 

طراحی اداری

در طراحی اداری برای میز منشی، اتاق مدیریت و دیگر بخش ها از ست هایی متناسب با فعالیت و فضای اداره استفاده می کنیم. دکوراسیون اداریسبب می شود مراجعه کنندگان به محض ورود به اداره متوجه زیبایی منحصر به فرد آن شوند و به نوعی حس اعتماد در آن ها شکل بگیرد. مبلمان رسمی و خاص تری را در اتاق مدیریت به کار خواهیم گرفت تا حس مدیریت در فرد القا شود و برای بازدید ها و جلساتی که در این اتاق صورت می گیرد مناسب باشد. در طراحی اداری نورپردازی را رعایت می کنیم تا کارکنان هیچگونه مشکلی در بینایی نداشته باشند و خستگی از آن ها دور شود. استفاده از مبلمانی شیک و متناسب با ارگونومی بدن باعث می شود راحتی و آسایش کارمندان تامین شود و به سلامتی آن ها در طول فعالیتشان در اداره آسیبی وارد نشود. استفاده از گیاهان در محیط اداره حس خوبی خواهد داشت و به کار گیری از رنگ های مناسب در طراحی اداری فضایی دلنشینی ایجاد می کند.

برای اینکه دکوراسیون داخلی اداری مناسب باشد اصول و قواعدی در آن رعایت می شود. یک از قاعده های دکوراسیون اداری ایجاد روحیه تیمی بین کارمندان است تا بتوانند در کنار دیگر اعضا فعالیت خود را انجام دهند و پیشرفت قابل ملاحظه ای در اداره ایجاد کنند. اگر اتاق مدیریت به طور کامل از کارمندان جدا نباشد کارمندان احساس نزدیکی بیشتری به مدیر خواهند کرد و وظایف خود را بهتر انجام می دهند، در واقع محیطی صمیمی شکل خواهد گرفت. این شیوه در اکثر اداره جات با طراحی مدرن انجام می پذیرد. مدیریت در این حالت نیز می تواند به راحتی فعالیت کارمندان را زیر نظر بگیرد. باید توجه داشت که ضمن ایجاد این محیط، حریم شخصی کارمند نیز حفظ شود و به گونه ای نباشد که او احساس راحتی در محیط کارش نداشته باشد، رعایت این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است. هم چنین باید توجه داشت که در طراحی اداری فضای مناسبی برای فعالیت کارمند در نظر گرفته شود. در گذشته فضای زیادی برای این منظور ایجاد می شد که معمولا بدون استفاده می ماند اما امروزه این فضا به صورت استاندارد در نظر گرفته می شود.

طراحی اداری می تواند نوع حرفه و فعالیت شما را به نمایش بگذارد و اعتماد مراجعه کننده را در بدو ورودش جلب کند. طراحی داخلی اداری شیک ضمن حفظ پرستیز اداره راندمان کاری را بالا خواهد برد و نتایج بهتری را فراهم  می آورد. رعایت استانداردهای روز دنیا در طراحی اداری سبب می شود احساس راحتی و آسایش در کارمند شکل بگیرد چون او ساعت های زیادی از روزش را در اداره می گذراند. با استفاده از ایده های نو در طراحی داخلی اداری با هر بودجه ای که در نظر گرفته اید، در پیشرفت کاری شما کمک خواهیم کرد.